Kafija škīstoša Classic Crema 100g, Nescafe

€4.89
€ 48.90 / Kg
Neto svars:
100 g
Zīmols:
NESCAFE
Valsts:
Dānija
Ražotājs:
NESTLE COFFEE
Piegādātājs:

Iesakām iegādāties kopā ar:

image
€6.59
€6.59 /kg
image
image

Preces apraksts:

NESCAFÉ CLASSIC CREMA IR JAU IECIENĪTA STIPRA UN IZTEIKSMĪGA NESCAFÉ CLASSIC GARŠA AR MAIGU CREMA. CREMA KĀRTIŅA DZĒRIENA AUGŠPUSĒ GĀDĀ, LAI AROMĀTS SAGLABĀJAS KRŪZĪTĒ. TĀ IR LIELISKA KAFIJA JŪSU DIENAS SĀKUMAM. * 100 % ŠĶĪSTOŠĀ KAFIJA GRANULĀS* IZŽĀVĒTA KARSĒJOT* MAIGA CREMA KĀRTIŅA SAGLABĀ AROMĀTU KAFIJAS KRŪZĪTĒ* STIKLA IEPAKOJUMS NODROŠINA VISKVALITATĪVĀKO KAFIJAS SAGLABĀŠANU. PAGATAVOŠANA: IEBERIET KRŪZĒ 1-2 TĒJKAROTES KAFIJAS UN PIELEJIET KARSTU, BET NE VĀROŠU (80°C) ŪDENI. SAMASIET. UZGLABĀT SAUSĀ UN VĒSĀ VIETĀ.

Sastāvs:

NESCAFÉ CLASSIC Crema and nbsp;ir jau iecienīta stipra un izteiksmīga NESCAFÉ CLASSIC garša ar maigu crema. Crema kārtiņa dzēriena augšpusē gādā, lai aromāts saglabājas krūzītē. Tā ir lieliska kafija Jūsu dienas sākumam."/P"* 100 and nbsp;% šķīstošā kafija granulās* Izžāvēta karsējot* Maiga crema kārtiņa saglabā aromātu kafijas krūzītē* Stikla iepakojums nodrošina viskvalitatīvāko kafijas saglabāšanu"/P"SASTĀVDAĻAS: Šķīstošā kafija"/P"PAGATAVOŠANA: Ieberiet krūzē 1-2 tējkarotes kafijas un pielejiet karstu, bet ne vārošu (80°C) ūdeni. Samasiet."/P"Uzglabāt sausā un vēsā vietā. and nbsp;"/P" and nbsp;"/P"

Uzglabāšanas nosacījumi:

Derīgs līdz: skatīt uz iepakojuma. Uzglabāšanas temperatūra: 0-25.

Uzturvērtība (100 g/ml):
kJ:484
Kcal:118
Tauki:0.5
Piesātinātās taukskābes:0.1
Ogļhidrāti:3.1
Cukuri:3.1
Sāls:0.25
Nesatur glutēnu:
Nesatur laktozi:
Olbaltumvielas:7.8
Ieteicamā dienas deva:
Enerģētiskā vērtība
484 / 2000
24%
Tauki
0.5 / 60
1%
Ogļhidrāti
3.1 / 285
1%
Cukuri
3.1 / 30
10%
Sāls
0.25 / 5
5%
Informācija par produktu un apraksts:

Informācija par produktu un produkta apraksts ir sagatavoti informatīvos nolūkos. Faktiskais produkta izskats var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā. Saņemtās preces var būt citā iepakojumā un izskatīties savādāk vai atšķirties pēc formas. Aprakstā sniegtā informācija par produktu ir vispārīga un tādēļ tā nevar tikt uzskatīta par identisku informācijai uz produkta iepakojumu. Informācija uz produkta iepakojuma ir precīzāka un plašāka, jo to nodrošina produkta ražotājs, un tā var nedaudz atšķirties no informācijas, kas sniegta produktu aprakstā interneta veikalā.