Traipu tīrīšanas gēls Vanish Oxi Action Extra Hygiene 500ml

€1.99
€2.99
€ 3.98 / L
Akcija spēkā līdz: 02.08.2021
Neto svars:
500 g
Zīmols:
VANISH
Valsts:
Polija
Ražotājs:
Reckitt Benckiser
Piegādātājs:

Preces apraksts:

Antibakteriāls traipu tīrīšanas līdzeklis jebkuru traipu likvidēšanai no baltās vai krāsainās veļas. Līdzeklis palīdz iztīrīt jebkura izmēra un izcelsmes traipus no baltās un krāsainās veļas pat zemā temperatūrā, nogalinot līdz pat 99,9% baktēriju. Vanish OxyAction Extra Hygiene - tīrs un svaigs apģērbs bez apnicīgiem traipiem!

Sastāvs:

Hydrogen peroxide, quaternary ammonium compounds, benzyl-C12-16-alkyldimethyl chlorides and C13-15 alcohols, branched and linear, ethoxylated.

Uzglabāšanas nosacījumi:

Uzglabāšanas temperatūra: 5-30.

Informācija par produktu un apraksts:

Informācija par produktu un produkta apraksts ir sagatavoti informatīvos nolūkos. Faktiskais produkta izskats var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā. Saņemtās preces var būt citā iepakojumā un izskatīties savādāk vai atšķirties pēc formas. Aprakstā sniegtā informācija par produktu ir vispārīga un tādēļ tā nevar tikt uzskatīta par identisku informācijai uz produkta iepakojumu. Informācija uz produkta iepakojuma ir precīzāka un plašāka, jo to nodrošina produkta ražotājs, un tā var nedaudz atšķirties no informācijas, kas sniegta produktu aprakstā interneta veikalā.