Kas ir alternatīvas preces?

Gadījumos, kad Jūsu pasūtītā prece komplektēšanas brīdī nav atlikumā, tā ir zemas kvalitātes vai ar pārāk drīzu derīguma termiņu, piedāvājam aizstāt preci ar alternatīvu.

Alternatīvas preces ir preces, kas atrodas vienā produktu kategorijā un līdzīgā cenu līmenī ar Jūsu pasūtīto produktu.

Atlasot alternatīvās preces tiek noteikti šādi kritēriji:

               Preces cenu līmenis;

               Produkta īpašības (piemēram, tauku %, tilpums, alergēnu klātbūtne un tml.);

               Zīmols - ja ir iespējama aizstāšana zīmola ietvaros. (piemēram, Kārums biezpiena sieriņš šokolādes var tikt aizstāts ar Kārums biezpiena sieriņu vaniļas).

Izvēloties preces aizstājēju (alternatīvu preci), mēs vienmēr cenšamies atlasīt augstākās kvalitātes un svaigākos produktus.

Ko darīt, ja mani neapmierina piegādātā alternatīvā prece?

Ja klientu neapmierina alternatīvā prece, viņš var no tās atteikties un atdot to kurjeram piegādes laikā, un 5 darba dienu laikā naudu par šo produktu tiks atgriezta klienta bankas kontā.

image

Biežāk uzdotie jautājumi par alternatīvajām precēm

Izvēloties preces aizstājēju (alternatīvu preci), mēs vienmēr cenšamies atlasīt augstākās kvalitātes un svaigākos produktus. Ja klientu neapmierina alternatīvā prece, viņš var no tās atteikties un atdot to kurjeram piegādes laikā, un 7 darba dienu laikā naudu par šo produktu tiks atgriezta klienta bankas kontā.
Jūs varat izvēlēties, kuras preces piekrītat, ka tiek aizstātas un kuras nē pirms pasūtījuma apmaksas veikšanas. Ja piekrītat saņemt alternatīvas preces, pirms apmaksas veikšanas produktu sarakstā atzīmējiet izvēles rūtiņu "Alternatīva prece" tiem produktiem, kurus piekrītat aizstāt ar citu produktu gadījumā, ja Jūsu izvēlētā prece komplektēšanas brīdī nav pieejama.
Ja Jūs, piemēram, esat pasūtījis pienu, kas maksā 0.89 EUR, un komplektēšanas brīdī mēs to aizstājam ar pienu, kas maksā 0.99 EUR, cenas starpība Jums nav jāapmaksā. Savukārt, ja komplektēšanas brīdī mēs aizstājam ar pienu, kas maksā 0.79 EUR, tad 7 darba dienu laikā starpības summa, kas ir 0.10 EUR, tiks atgriezta uz klienta bankas kontu. .